Trasy kablowe

Oferujemy kompleksową dostawę z montażem tras kablowych (siatkowe, pełne koryta i drabinki kablowe). Trasy montowane są przez doświadczonych monterów dzięki czemu usługi wykonujemy terminowo i solidnie. Posiadamy doświadczenie w montażu tras na obiektach magazynowych, halach produkcyjnych, budynkach oraz dachach z infrastrukturą techniczną. Zapraszamy do współpracy.
Sposób montażu tras kablowych w budynku jest niezwykle istotny z kilku powodów, m.in. bezpieczeństwa oraz ergonomii i efektywnego wykorzystania przestrzeni. W wielu budynkach nie jest to łatwe, przede wszystkim ze względu na bariery architektoniczne oraz potrzebę rozwiązań estetycznych, dlatego sposób montażu dopasowujemy do specyfiki konkretnego miejsca oraz środowiska zakładu. Bierzemy pod uwagę wilgotność powietrza, zakurzenie, środowisko chemiczne – wszystko, co może mieć wpływ na pracę urządzeń. Zajmujemy się także montażem tras niepalnych np. E-30, E-90.


trasy kablowe, kanały kablowe, koryta kablowe

Trasy kablowe - projekt, montaż, instalacja

W ramach naszych usług montujemy:

●   trasy kablowe pionowe i poziome, oraz trasy o zmiennych kierunkach i krzyżujące się,
●   trasy kablowe o dużych zakrętach, mocowane do ścian oraz do sufitów,
●   koryta kablowe – różne typy, w zależności od instalacji (m.in. masy kabli) oraz materiałów (cynk, stal),
●   trasy kablowe przebiegające w budynkach przemysłowych, biurowych, użytku publicznego, magazynach, halach.
●   Staranny montaż

Dbamy o bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług. Trasy kablowe nie mogą przecinać się z wodnymi czy gazowymi, a jeśli przebiegają blisko – wymagają dodatkowego materiału o zwiększonej oporności, separatorów i przegród. Dopasowujemy koryta kablowe tak, by spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa.
Netrias logo transparent
zamowstrone.com
envelope-omap-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram